رضایت مشتری

قرص لاغری رسپبری

قرص لاغری رسپبری
88 / 100

قرص لاغری رسپبری

http://Www.salamatteb.com

?گیاهی ترین محصول لاغری رسید ? کیتون تمشک RASPBERRY KETONES چیست؟ کیتون تمشک ماده ای است که تمشک منبع اصلی آن به شمار می رود، ولی بقیه میوه ها هم حاوی مقداری از این ماده هستند. گذشته از اینکه در بسیاری از محصولات لاغری یافت می شود، کیتون تمشک همچنین در مواد غذایی به عنوان طعم دهنده و خوشبو کننده و همچنین در بسیاری از مواد آرایشی وجود دارد. علاوه بر این، کیتون تمشک حاوی ماده ای مشابه سینیفرین است که اغلب به عنوان یک مکمل کاهش وزن بسیار قوی مطرح می شود. کیتون تمشک همچنین نرخ سوخت و ساز بدن را افزایش داده، باعث پایداری اشتهای طبیعی و سالم می شود، وسطح انرژی را بهبود می بخشد. زمانی که شما از مکمل کیتون تمشک با یک رژیم غذایی سالم و فعالیت بدنی منظم استفاده می کنید، مقدار کالری کمتری از حد معمول دریافت می کنید و کالری بیشتری می سوزانید مکمل کیتون تمشک چگونه کار می کند؟ مکمل های کیتون تمشک چربی سوزی غیر آدرنالینی را افزایش می دهند. این کار از طریق لیپاز انجام می پذیرد؛ آنزیمی که مسئول آزاد سازی اسید های چرب از سلول های چربی در هنگام فرایند چربی سوزی است. زمانی که شما کیتون تمشک را مصرف می کنید، سطح لیپاز در بدنتان افزایش پیدا کرده و در نتیجه آن نرخ آزاد سازی اسید های چرب افزایش پیدا می کند. علاوه بر این کیتون تمشک ار نظر ساختار مشابه کپسایسین است.
Raspberry
ی اضافه به چربی جلوگیری می کند.

قرص لاغری رسپبری حاوی P57 کاهش دهنده قوی اشتها

قرص لاغری رسپبری یک ترکیب بسیار قدرتمند و فوق العاده است که قرص های لاغری متنوعی از این ترکیب ساخته شده اند.

قرص لاغری رسپبری یک گیاه از قاره آمریکاست که از خانواده بری ها می باشد.

قرص لاغری رسپبری حاوی ترکیبی به نام P57 می باشد که این ماده در بدن همانند گلوکز عمل می کند و در واقع پیام سیر بودن به مغز ارسال می کند و با سیری کاذب باعث می شود تا شما هیچگونه احساس گرسنگی نداشته باشید. کاهش اشتها ی فوق العاده این ترکیب قابل مقایسه با هیچ ترکیب دیگری نمی باشد.

قرص لاغری رسپبری

قرص لاغری رسپبری ۱۰۰درصد تضمینی

Cayenne Pepper

ترکیب فلفل هندی موجود در کپسول رسپبری چربی سوز و افزایش فعالیت متابولیسم

فلفل هندی یکی دیگر از ترکیبات قرص لاغری T5 اکستریم است که جزء قدرتمند ترین ترکیبات چربی سوز است و تاثیر چربی سوزی این ترکیب بیشتر بر روی چربی های کهنه و قدیمی می باشد. فلفل هندی چربی هایی که سالهای بسیار قبل تشکیل شده اند و به هیچ شکلی از بین نمی روند را آماده تجزیه و آب شدن می کند.

قرص لاغری رسپبری

Grapefruit (powder)

پودر گریپ فروت در رسپبری افزایش دهنده متابولیسم بدن و سوزاندن چربی های اضافه

گریپ فروت از شاخه مرکبات است که حاوی انواع مختلفی از ویتامین ها و ریز مغذی ها می باشد. پودر گریپ فروت موجود در قرص لاغری رسپبری  کلسترول مضر را در بدن کاهش می دهد و همچنین با افزایش متابولیسم بدن به سوزاندن چربی های اضافه کمک بسزایی می کند.

قرص لاغری رسپبری

Forskolin Extract

Forskolin حاوی یک ماده به نام Coleus  است که باعث چربی سوزی می شود

این ترکیب یکی از قدرتمند ترین ترکیباتی است که فقط در بهترین و قوی ترین قرص های لاغری جهان یافت می شود. این ترکیب نیز به تنهایی به عنوان یک قرص لاغری مستقل استفاده می شود

مشاهده قرص لاغری Forskolin

Forskolin حاوی یک ماده به نام Coleus است که باعث افزایش چند برابری متابولیسم بدن می شود و با افزایش فعالیت متابولیک بدن چربی سوزی را در بدن چند برابر می کند. استفاده از این ترکیب احتیاجی به ورزش نداشته و با فعالیت های روزمره عملکرد خود را انجام می دهد.

Conjugated Linoleic Acid (CLA)

CLA یک اسید چرب طبیعی است که کار چربی سوزی در بدن انجام می دهد

CLA نیز یکی دیگر از ترکیب معروف قرص لاغری رسپبری است که همه با آن آشنا هستیم. این ترکیب هم به صورت تنها برای لاغری استفاده می شود. انواع مختلف قرص های CLA را برای لاغری و چربی سوزی در هر داروخانه ی کوچک و بزرگی در شهر خود می توانید ببینید.

 

مشاهده قرص CLA

 

CLA یک اسید چرب طبیعی است که از گل Safflower گرفته می شود و به بدن کمک می کند تا راحت تر از چربی های خود استفاده کند و همچنین از جذب چربی در بدن جلوگیری می کند.

 

Green Tea Extract

عصاره چای سبز موجود در قرص رسپبری

عصاره چای سبز نیز یک ترکیب شناخته شده برای چربی سوزی است که البته به تنهایی قدرت زیادی ندارد و به تنهایی نمی تواند باعث کاهش وزن زیادی شود. اما چای سبز حاوی ترکیب پلی فنول است. پلی فنول در کنار دو ترکیب Guarana و Acai در این قرص باعث افزایش چند برابری خاصیت این دو ترکیب می شود.

 

Caffeine

قرص لاغری رسپبری حاوی ۲۰۰ می لی گرم کافئین برای چربی سوز و کنترل اشتها

هر دو عدد کپسول لاغری تی فایو حاوی ۲۰۰ میلی گرم کافئین می باشد یعنی هر یک عدد کپسول ۱۰۰ میلی گرم.

کافئین با افزایش جریان خون و تقویت متابولیسم بدن به چربی سوزی کمک می کند. همچنین کافئین باعث افزایش انرژی در بدن می شود. گفته می شود که کافئین باعث کاهش اشتها نیز می شود اما مسلما تاثیر خیلی زیادی روی اشتها نخواهد داشت.

 

L-Tyrosine, L-Taurine, Polyphenols

این سه ترکیب برای بازسازی بدن و ریکاوری بدن بعد از لاغری استفاده می شوند.در واقع این سه ترکیب برای جلوگیری از آسیب دیدن بافت های اصلی بدن بر اثر کاهش وزن می باشند.

 

تمامی این ۱۷ ترکیب قدرتمند در یک جا و در کنار هم جمع آوری شده اند و بهترین قرص لاغری رسپبری را بوجود آورده اند.

 

به همین دلیل به قرص لاغری رسپبری معجزه قرن ۲۱ می گویند.

 

طبیعی است که مصرف بیش از اندازه هر یک از این ترکیبات امکان دارد ایجاد عوارض کند. اما در قرص لاغری رسپبری تمامی این ترکیبات با دوز و مقدار استاندارد و بی خطر با هم ترکیب شده اند

در نتیجه می توان گفت که قرص لاغری رسپبری هیچگونه عوارضی ندارد و با اطمینان خاطر می توان از آن استفاده کرد.

 

برای اطلاع از قیمت – مشاوره و سفارش با مشاورین شرکت سلامت طب تماس بگیرید:

قرص لاغری رسپبری گیاهی ۱۰۰ درصد تضمینی

کتون تمشک یک ماده در تمشک است که مسئول بوی خاص آن است. یک نسخه مصنوعی از کتون تمشک به عنوان مکمل کاهش وزن فروخته می شود.

چگونه کار می کند؟
کتون تمشک در سلول های چربی ایزوله شده موش صحرایی باعث افزایش تجزیه چربی و سطح هورمونی به نام آدوبونکتین می شود که مربوط به کاهش وزن است.

اثربخشی قرص:
مطالعه ای در مورد کتون تمشک بر روی انسان انجام نشده است، اما یک مطالعه بر روی موش با استفاده از دوزهای بالا نشان داد که افزایش وزن را کاهش می دهد.

عوارض جانبی قرص لاغری رسپبری:
ممکن است سبب خارش مانند تمشک شوند

http://Www.amazon.com

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *